Ana sayfa Uncategorized YARIM ASIRLIK BİR ÇINAR…diyor ki…

YARIM ASIRLIK BİR ÇINAR…diyor ki…

296
0

Bir Ezanla geldik,Bir Sela ile gideceğiz, bu fani dünyadan,Ben MEHMET AKİF ERSOY,un dediği gibi, ben hür yaşadım,hür yaşarım, hangi çılgın bana zincir vuracak mış şaşarım söylemiyle….VATAN,BAYRAK,DEVLET,MİLLET,DİN ,İMAN SEVGİ AŞKI ile yaşadım,TSK JGK mensubu GAZİ olarak,Devletimin emrinde,Terörle Mücadeleden Gelmiş bir isimsiz olarak,her zaman her yerde olduğumuza,TC. DEVLETİ ALİYE BEKASI için,YURT İÇİNDE VE YURT DIŞINDA TERÖRLE MÜCADELEDE her zaman her yerde,TEK DEVLET,TEK MİLLET,TEK BAYRAK VATANIMIN BÖLÜNMEZ BÜTÜNLÜĞÜ İÇİN,Şehit ve Gazilerim üzerine ant içerim ki,kin yuttuk,kan kusturacağız,BU DEVLETİ VE MİLLETİ BÖLMEYE KİMSENİN GÜCÜ YETMEYECEK.Terörle mücadelede,son terörist etkisiz hale gelinceye kadar,yurt içinde ve sınır ötesinde TC. DEVLETİ yanında ve emrinde olduğuma bilmenize isterim.

ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANSI çalışanı olarak,BASIN YAYIN GAZETECİLİKTE açık ve net kimliğimle,taraf olan bir gazetecilikle,FARKIMIZ,FARKINDALIĞIMIZ olacak,TC.DEVLETİ BEKASI Her şeyden önce gelir….

Bugüne kadar,edindiğim,bilgi,belge,arşiv,istihbarati çalışmalar ve tecrüberlerle,HER KİM,KİM,NEREDE,NERDE,NEREDEN,NASIL GELDİ,tüm vs gerçeklerle,kamuoyuna aydınlatmak,bilgilendirmek,üzere,İNTERNET ve YAZILI BASIN olarak,yayın hayatına,FARKLI bir gazetecilik ve basın anlayışıyla geçiyorum.

Cumhuriyet Başsavcılığı kaydı,vergi kaydı,vs.İLKELİ VE SİYASİ bir gazete olarak,HALKIN SESİ,DEVLETİN KULAĞI,….BİRİLERİ ayar dese,de haberlerimiz Tamamiyle Devlet ve Millet yararına olacağına açık ve alenen beyan ediyorum.

Sanmasın Artık Hiç Kimse Eski Türkiye var,Artık Eski Türkiye yok.Bu sebeb,le…ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANSI Haber İstihbarat Müdürü,Muhabir olarak,Kamuoyuna Saygı ve Sevgilerime sunuyorum….

ÖZNAZ HABER AYDIN BÖLGE MEDYA HABER AJANSI ALİ ÖZİŞ

BİR CEVAP BIRAK

Please enter your comment!
Please enter your name here